Camdaki Kız Nalan'ın Gerçek Babası Kim?

fulbaibu

Acemi Üye
Üye
7 Mar 2022
5
0
1
Camdaki Kız dizisi sıra dışı hikayesi ve muhteşem oyunculuklarla ekranlara gelmeye devam ediyor. Son bölümde ekranlara gelen Nalan’ın gerçek babası konusu izleyicilerde şok etkisi yaptı. Peki Camdaki Kız Nalan’ın gerçek babası kim, diziye ne zaman girecek?Camdaki Kız Nalan’ın Gerçek Babası Kim?

Son bölümlerde Nalan’ın gerçeklere çok yaklaştığı anlara şahit olduk. Ancak son anda Feride Nalan’a yine gerçekleri anlatmadı. Babasının ziyaret ettiği mezarın Sema İpekoğlu’na ait olduğunu öğrenen Nalan bunun için annesine hesap sormaya gider. Annesine Sema İpekoğlu kim dediğinde ise annesi sinir krizi geçirmiştir. Ancak Nalan gerçekleri öğrenmek için kararlıdır.

Annesinin tavırlarına aldırış etmeden kendisinden saklanan o sandığı bulmak için evi her yerini arar. O sırada babası eve gelir ve Nalan’ı sakinleştirir. Az da olsa sakinleşen Nalan babasından her şeyi öğreneceğine dair söz aldıktan sonra evden çıkar. Adil, Feride’ye ikna eder. Ancak Feride yine gerçekleri söylemez. Sema’nın Nalan’ın annesi olduğunu değil kardeşi olduğunu söyler. Nalan bu duruma kızar ve evden çıkar. Feride gerçekleri söylersem babasının kim olduğunu öğrenir der. Peki Nalan’ın gerçek babası kimdir?Nalanîn Babası Ne Zaman Diziye Girecek?

Nalan’ın gerçek babası elbette şuan için belli değil. Ancak ilerleyen bölümlerde, hikayenin gidişine göre diziye giriş yapacak. Bu anlamda elbette birkaç yorum yapabiliriz. Nalan’ın babası büyük ihtimal maddi imkanları olmayan ve nispeten kenar mahallelerde oturan bir kişi olduğunu düşünüyoruz. Hatta Hayri‘nin yakınlarından birisinin Nalan babası olarak diziye giriş yapabilir. Bu da ayrı bir detay ancak elbette Nalan'ın babasının kim olduğunu, yaşının kaç olduğunu bilmiyoruz ancak böyle bir gelişme de yaşanabilir.