Honor akıllı saat pazarı için sıkı çalışmalar yapıyor!

HaSimoto

Üye
Üye
15 Ocak 2019
99
10
8
Alınan bilgilere göre Honor, yeni ürünler için birkaç aydır fazladan mesai yapıyor. Bu süreç içerisinde de, büyük alışveriş günlerinde şirket başarılı satışlara imza attı. Şirketin asıl vaktini alan yenilikler akıllı telefonlar gibi gözüküyor. Ancak planlarının bununla kısıtlı olmadığına dair bazı yeni bilgilerimiz var. Honor akıllı saat alanında da ilerlemeyi planlıyor gibi gözüküyor.
Honor akıllı saat alanında iddialı girişler yapabilir!
Honor, geçtiğimiz aylar içerisinde Honor Watch Magic modelini de tanıtmış ve satışa sunmuştu. Ancak başka bir modeli de yakında piyasaya sunacağına dair bazı sertifikalar ortaya çıktı. Yeni akıllı saat modeli, ‘ELF-G10‘ olarak isimlendirilmiş. Henüz model adını net olarak bilmiyoruz. Paylaşılan sertifika bilgileri, cihazla ilgili teknik özellikleri detaylı bir şekilde sunmuyor. Ancak yine de fikir edinmek açısından yeterli.

Büyütmek için tıklayınız, esas boyutları 1002x488.


Cihazla ilgili verilen bilgilerin arasında Bluetooth 4.0 desteklediğini görebiliyoruz. Ayrıca bilgilere göre, saat ilginç bir şekilde ‘MediaTek‘ platformundan gücünü alacak. Bu, genel anlamda akıllı saat piyasasında ender görülüyor diyebiliriz. Yazılım tarafında Huawei ve Honor, LiteOS olarak adlandırdıkları kendi işletim sistemlerini kullanıyor. Henüz detaylı bilgiler ortaya çıkmadığından, saat hala gizemli duruşunu koruyor.