Hyundai otomobil uçan otomobil için gün sayıyor

yedi24ilan

Acemi Üye
Üye
21 Ara 2019
2
0
1
Birçok otomobil marka ve model üreten Hyundai otomobil şimdi uçan otomobil ürettiğini açıkladı çok yakın zamanda görücüye çıkacak otomobil şimdiden birçok kişi tarafından hangi özelliklere sahip olduğu merak edilmekte. pav denilen personele air vehicle yani kişisel hava aracının kızlarını görünce çıkartacak.
uçan

Otomobil devinden dev bir atak hyundai otomobiller, yüzlerce farklı marka model de otomobil üretiminden sonra şimdi uçan otomobil üretimine geçtiğini açıkladı Çok yakın bir sürede görücüye çıkacak olan Hyundai uçan otomobil şimdiden herkes tarafından merak edilen fiyatının ne olacağı düşünülen bir otomobil olarak karada görmeye alışmış olduğumuz Hyundai otomobiller artık gökyüzüne uçarak da göreceğiz.
Özerk sürüş özelliğine sahip olmasının yanı sıra Konsept araçlar basit bir ulaşım aracının çok daha fazlasını sunarak sınırsız olanaklar a izin veriyor. Bu iki akıllı mobilete çözümü gelecekte kalabalık şehirler de kullanılacak ve ortak havaalanları bir araya gelerek aynı zamanda sosyal ortamlar inşa edilmesinde de olanak sağlayacaktır.
Fuarda Konsept olarak görücüye çıkarılacak olan pavın haricindeki bu tip araçların kullanılacak ortak havaalanları da ziyaretçilere sunulacak şehir içindeki trafik sıkışıklığına ve sorunlarına çözüm olarak geliştirilen bu konseptler insanla zaman tasarrufu da sağlamayı hedefliyor
 

Ekli dosyalar