Keyubu | E5-2697v2 | Samsung NVMe SSD | Oto Kurulum | TR Lokasyon | i9 & Ryzen9⭐

Keyubu

Acemi Üye
Üye
4 Haz 2022
1
0
1


Hakkımızda – Biz Kimiz?
Gelişen Türkiye için Keyubu
Keyubu İnternet ve Bilişim Hizmetleri

Vizyonumuz
Türkiye’nin ve dünyanın öncülerinden olmak için çabalayan Keyubu, Türkiye’deki büyük ölçekli firmaların yurt dışına para göndermesini engellemek amacıyla ortaya büyük projeler koyacaktır. Gelişen Türkiye’de ithalatı azaltmak ve ihracatı elektronik ortam üzerinden en yüksek noktaya getirmek isteyen firmamız, projelerini son derece yüksek bir şekilde geliştirmektedir.

SAP markası gibi büyük ölçekli firmalara verilen, muhasebe programları, insan kaynakları yönetim programları, lojistik ve stok programları hizmetlerin Türkiye’deki gelişimi için Keyubu kendine güvenerek hazırlanmaktadır. Keyubu markasının büyük hedefi ise kendi bünyesinde beş bin adet sunucuya ve bulut bilişime hizmet verme noktasına kadar gelecek şekilde büyümektir.


Misyonumuz
Network ana omurgası üzerinden profesyonel bir şekilde bilişim, alan adı ve web yazılım programları hizmetleri vermekteyiz. En düşük sanallaştırma ve en yüksek optimizasyon yardımıyla sunucu işletmesi yapan Keyubu yedi gün yirmi dört saat kesintisiz bir projeye ev sahipliği yapmaktadır. Satış departmanından teknik destek operasyonuna kadar özenle seçilmiş ve en az iki yıl kadar tecrübesi bulunan vasıflı kişilerle çalışan Keyubu, tüm hizmetlerde destek verecek bir altyapıya sahiptir.

Güncel bilişim sektörünü takip eden Keyubu, kendini gelişen teknolojiye ayak uydurmayı son derece kolay bir şekilde yapmaktadır. Ufak veya büyük proje demeden en hızlı bir şekilde hizmeti tamamlayan firmamız, belirttiğimiz hizmetlerde tam destek vermektedir.


Gelişen Türkiye için Keyubu

Genç ve dinamik bir takım!

Performanslı Sanal Sunucular - Web Hosting
Gelişmiş Kontrol Panelleri

Hizmetini kolay bir şekilde gelişmiş kontrol panelleri ile yönet.

7/24 Destek
Kesintisiz hizmet için destek ekibimiz her durumda yanınızda.

Tek Tıkla Kurulum
WordPress, Joomla gibi bir çok uygulamayı uğraşmadan kur.

99% Uptime Garantisi
Kullanıcılarınıza kesintsiz ulaşmak her zaman önemlidir. En yüksek Uptime garantisi!

Solid State Disk (SSD)
Tüm sunucularımız SSD ile donatılmıştır. Tüm işlerinizi hızlı bir şekilde halledin.

DDoS Koruması
Keyubu, Juniper Router ve Mikrotik RouterOS cihazları ile saldırıların önüne geçer.