Kocintok Laboratuvar Cihazları


ilaydabilisim

Acemi Üye
Üye
22 Şub 2020
2
0
1
Laboratuvar Cihazları ve Malzemeleri

Analiz ve araştırmalarda kullanılan malzemeler konusunda hızlı ve güvenilir sonuçlar elde edebileceğiniz yeni teknolojiye sahip cihazlar sayesinde laboratuvar ortamında gerçekleşecek olan araştırmalarınızı daha hızlı ve güvenli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Gıda ve Sağlık alanları başta olmak üzere üretim alanlarında laboratuvar olma zorunluluğu vardır.

Laboratuvar malzemeleri seçimi yaparken birden fazla marka ve model olmasına rağmen kullanıcıların genelde yurt dışında üretilen cihaz markalarını tercih etmeleri kalite ve dayanıklılık olarak önemli bir etkendir. Tüm cihaz grubu ürünler 2 yıl garanti kapsamı altındadır.

Teknolojinin ilerlemesi ile ortaya çıkan yeni buluşların ülke ekonomisine olumlu derecede katkı sağladığı bilinmektedir. Örnek vermek gerekirse, sağlık ve gıda alanlarında pH ölçümleri oldukça önemlidir. Ph metre cihazları ; taşınabilir, masatipi ve cep tipi olarak değişmektedir.

Üstün performans ve güvenlik düzeyi geliştirilmiş olan yeni nesil malzemeler sayesinde işlemleriniz artık daha güvenli bir şekilde gerçekleşecektir. Hızlı ve kullanımı kolay olan laboratuvar sarf ürünleri garantili olarak satılır.

Laboratuvar cihazları fiyatları model ve özelliklere göre değişebilir. Sizlerde bu konu hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.