Kurumsal Mekanlar için Hangi LED Ürünler Tercih Edilmelidir?

fyztanitim

Acemi Üye
Üye
23 Nis 2022
17
0
1
AVM’ler, oteller, hastaneler, müzeler, showroomlar, mağazalar gibi kurumsal alanlarda aydınlatma için uygun Led’ler bulunmaktadır. Özellikle dekoratif amaçlı ve sürekli olarak aydınlatmak istediğiniz kurumsal mekanlar varsa Downlight Armatürler kullanımı elektrik faturanıza su serpecektir. Ambiyans, rahatlık ve güvenlik, iyi koordine edilmiş iç mekan aydınlatmasından önemli ölçüde etkilenen hususlardır.

Kurumsal iç mekanlarda tercih edebileceğiniz ürünler şunlardır;
- Downlight Armatürler
- Ledbar Armatürler
- Lineer Armatürler
- Ray Spot Armatürler
- Sıva Altı Led Armatürler
- Sıva Üstü Led Armatürler

LED'ler Değiştirilebilir mi?
Aydınlatma sisteminiz izin veriyorsa, evet. Ancak değiştirilemeyen LED'lere sahip LED aydınlatma sistemlerinin de olduğunu unutmayın. Klasik LED’ler, kompakt, yenilikçi tasarımlar için harikadır ve kısa bir süre sonra ışığınızı değiştirmek zorunda kalmanız konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

LED'ler Ne Kadar Dayanır?
LED ampullerin 50.000 saate kadar hizmet ömrü vardır . Yani her gün 4 saat LED ampul kullanırsanız, ampul 34 yıldan fazla dayanacaktır. Oldukça uzun bir zaman!
www.techniclight.com.tr adresimizden Downlight Armatürler kategorimizi ziyaret ederek ihtiyacınız olan ürünün siparişini güvenle verebilirsiniz.