Online Sanal Mağaza Açmak


HaSimoto

Üye
Üye
15 Ocak 2019
99
10
8
Online Sanal Mağaza Açmak
sanal-mağaza


E-Ticaret işine girmek istiyor ancak ürün ve altyapı konusunda sorunlar yaşıyorsanız, internet üzerinden yabancı olarak hizmet veren Shopify’den sanal market açabilirsiniz. Ancak Türkçe olarak Shopify’nin hizmet vermediğini ve alternatif olarak Türkiye’de Sopsy, Buypasa ve Ganipara’nın kullanılabileceğini belirtelim.

Sopsy, Buypasa ve Ganipara’da mağaza açmak düşündüğünüzden çok daha kolay ve para kazanmanın kesinlikle önemli bir yolu. Bu platformlarda açtığınız alışveriş sisteminde sattığınız ürünlerden, ürün başına değişmekle birlikte komisyon kazanıyorsunuz. Ancak satış yapmak ilk zamanlarda kesinlikle zor olacaktır, bunun için girişimci özelliklere sahip olmanız gerekiyor. Eğer orta düzeyde bir sermayeniz varsa, kesinlikle kendi e-ticaret sitenizi açmak daha mantıklı olacaktır.
 

dvrzener

Üye
Üye
20 Kas 2020
5
0
6
Online mağazalar çok işe yarıyor bu pandemi döneminde. Özellikle de market alışverişlerinde herkesin dokunduğu ürünleri almaktansa online mağazalarda temiz ve dezenfekte edilmiş virüslerden arındırılmış ürünleri tercih etmek daha mantıklı ve güvenli oluyor. Elazığ sanal market bakımından zengin bir şehir mesela. Elazığ getir dediğiniz anda kapınızda siparişiniz belirir.