Pirinç Korkuluk


ilaydabilisim

Acemi Üye
Üye
22 Şub 2020
2
0
1
Pirinç Merdiven Korkuluk

Günümüzde, yaygın bir şekilde dekorasyon alanında tercih edilen pirinç malzemeler, şık tasarımı ve benzersiz özellikleri ile cam malzemelere göre daha hafif ve kullanışlıdır. Ev ve işyeri uygulamalarında daha cazip bir hale gelen gold renklerine sahip dekorasyon ürünleri konusunda üretim ve satış seçeneği ile hizmetinizdedir.

Pirinç Korkuluk sert bir plastik malzemedir. Yüksek sıcaklıklarda kalıplanarak istenilen şekil ve özelliklerin alınması sağlanır. Ürün modelleri tamamen kullanıcının tercihine göre değişmektedir. Şeffaf ve Saydam olması nedeniyle, en az aydınlatma ile geniş bir alanı aydınlatmanız mümkündür.

Pirinç Merdiven Korkuluk, sağlam ve uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde darbe ve çizilmelere karşı özel olarak üretilen sistem, birçok yapı sektöründe önerilir. Mevsimsel değişmelerde ortaya çıkacak sorunlara karşı dayanıklı ve caziptir. Uygulanacak alanın ebat ve ölçülerine göre pirinç malzeme fiyatları değişmektedir.

Genelde kullanılan malzemelerin tasarımı ve kalitesi fiyatların belirlenmesinde etkilidir. Bundan kaynaklı ürün seçimi yaparken kendini kanıtlamış ve referansları olan firmaları bulmanız gerekmektedir. Pirinç korkuluk, yapısı ve cam malzemelere göre daha hafif ve ekonomik olmasından dolayı caziptir.