Poco Launcher karanlık mod ile güncellendi!

DeadLyBro

Acemi Üye
Üye
4 Nis 2019
11
0
1
Xiaomi’nin uygun fiyatlı amiral gemisi modellerini çıkardığı Pocophone serisinde kullanılan Poco Launcher, uzun bir sürenin ardından karanlık mod özelliğini kazandı. Poco Launcher karanlık mod özelliği sayesinde karanlık ortamlarda daha rahat bir şekilde kullanılabilecek.


Poco Launcher, şimdilik yalnızca Pocophone F1‘de yüklü olarak gelse de birçok Android telefonda da kullanılabiliyor. Play Store’dan indirilerek kullanılabilen Poco Launcher, Pocophone F1‘e karanlık ortamlarda daha rahat bir kullanım dışında herhangi avantaj sunmuyor. Fakat Poco Launcher‘ın yüklü olduğu OLED ekranlı akıllı telefonlarda, karanlık mod, şarj ömrünü de bir hayli uzatacaktır.


97

Poco Launcher karanlık mod nasıl aktif edilir?
Poco Launcher’da karanlık modu aktif etmek için: Ayarlar > Ana Ekran > Işık Modu > Karanlık Mod adımlarını takip edebilirsiniz. Tabi daha önceden Poco Launcher yüklü bir cihazınız varsa uygulamayı güncellemeniz gerektiğini hatırlatırız.
Bunun yanı sıra Poco Launcher‘a güncellemeyle birlikte birçok özelliğin geldiği görülüyor. Uygulama kasasına özel uygulamalar eklenebiliyor. Böylece, istediğiniz uygulamalar gizli kalabiliyor. Ayrıca artık ekrana iki defa üst üste tıkladığınız takdirde telefon ekranını kapatabiliyorsunuz.