Snapchat yeni özellikler ile geliyor!

DeadLyBro

Acemi Üye
Üye
4 Nis 2019
11
0
1
102

Snapchat yeni özellikler üzerinde çalışıyor olabilir. Ortaya çıkan son bilgilere göre Snapchat bir sosyal medya devine rakip olmaya hazırlanıyor. Detaylar haberimizde!

Snapchat yeni özellikler getiriyor! Yeni check-in sistemi!
Snapchat, Instagram ile rekabet ederken şimdi gözüne yeni bir rakip kestirmiş olabilir. Programlama uzmanı Manchun Wong, Snapchat’in açık kaynak kodlarında bazı bilgiler keşfetti. Buna göre Snapchat, Foursquare tarzında konum bildirimi yapacak. Snapchat uygulamasının bunu bitmoji karakterler aracılığı ile yapacağını belirten Manchun Wong, yakınınızdaki kişileride etiketleyebileceğinizi belirtiyor.
Söz konusu uygulamada gizlilik önemli bir rol oynayacak. Check-in işlemleri yalnızca konum paylaşma seçeneğini aktif edenler arasında görülebilecek. Ve yalnızca bulunduğunuz konumu, bir günlük kaydedebilme seçeneğiniz olacak.Geçici olarak erişilmez kalmak istediğinizde ise “hayalet modu” aktif hale getirebileceksiniz. Ayrıca konumunuzu ve mevcut durumunuzu kimlerin gördüğüne de erişebileceksiniz.


99

Snapchat firması, TechCrunch‘a yaptığı açıklamada testlerin başladığını onayladı. Fakat özelliği ilk başta Avustralya kullanıcılarının sınırlı bir kısmına açacaklarını belirtti. Özelliğin dünya çapında ne zaman açılacağı ise henüz belirsizliğini koruyor.
Siz ne düşünüyorsunuz? Snapchat uygulamasını kullanmaya devam ediyor musunuz? Bu özelliği kullanacak mısınız? Yorumlarda belirtiniz.