Üniversite hayatı


neverlosetr

Acemi Üye
Üye
25 Eyl 2019
5
0
1
Birçok öğrenci sıralara oturduğu ilk andan itibaren geleceği hakkında endişe duymaktadır. Geleceğini hazırla sitesi, tüm öğrencilere yön vermesi için sitenin içeriğinde ders notları, sınavlara hazırlık ve rehberlikle ilgili zengin materyaller ve dokümanlar bulunan bir sitedir.
Sitede AYT-TYT sınavına hazırlanan öğrenciler için üniversite tercihleri konusunda rehberlik hizmeti verilmektedir. Ayrıca sitede üniversitelerin/bölümlerin taban puanları ayrıntılı olarak anlatılmakta ve üniversite ücretleri, üniversite eğitimi hakkında da öğrencilere bilgilendirme yapılmaktadır. Sitede bulunan çıkmış sorular ve çözümleri ile öğrencilerin sınava daha hazır olarak girme imkanı bulunmaktadır. Siteye üyelik ise ücretsizdir. Aynı zamanda özel üniversite hakkında bilgiler de mevcuttur.
Geleceğini hazırla sitesi öğrencilerin sınava hazırlandığı sürede mobil rehberlik yaparak, öğrencilerin sorunlarına ve sorularına cevaplar vermektedir. Site sayesinde öğrencilerin sınav anında yaşadığı bilgi karmaşası azaltılmaktadır.