Yeni Galaxy Tab 2019 başında piyasada!

HaSimoto

Üye
Üye
15 Ocak 2019
99
10
8
Tablet pazarının o şaşalı günleri çok geride kalmış olsa da, Samsung, Galaxy Tab ile bu sevdadan henüz vazgeçmiş değil. Firma 2019 ilk çeyreğinde yeni orta seviye tabletiyle karşımıza çıkacak.Apple‘ın iPad ile kazandığı başarıyı uzun soluklu olarak tekrarlayabilen bir Android firması yok. Ancak Samsung, tablet konusunda inadıyla pazarda iyi bir yer edindi.

Şimdi de yeni bir Galaxy Tab ile bu istikrarı devam ettirme niyetinde. Bu yeni tablette Sytlus kalem kullanılıp, kullanılmayacağı ise merak konusu.

Yeni Samsung Galaxy Tab ne zaman çıkacak?
İlk gelen bilgiler net olmasa da 2019 ilk çeyreğinde bu yeni orta seviye tableti piyasada göreceğiz. Tahminler Mobil Dünya Kongresi‘nde bir lansmanla tanıtılacağı yönünde.

Kulislerde dolaşan başka bir iddiaya göre ise Samsung, 20 Şubat tarihinde hem Galaxy Tab A serisinin bu yeni tabletini hem de Galaxy S10 lansmanını yapacak.

Şu an için yeni tabletin özellikleri konusunda ortaya çıkan bir bilgi yok. Ancak çok kısa süre sonra tablet hakkında daha detaylı bilgilerin ortaya çıkması bekleniyor.

Firma en son olarak Galaxy Tab S 10.5 tabletiyle karşımıza çıkmıştı. Tablet 1200 x 1,920 piksel çözünürlüğünde bir ekrana ve Snapdragon 450 işlemcisiyle karşımıza çıkmıştı.